• Tel./Viber: +38 066 290 83 48
  • Email: yudin.architect@gmail.com
  • Время работы: 10:00-17:00

Проект TRIBAL HOUSE

Проект TRIBAL HOUSE

Традиційний національний Український орнамент вже давно став модним трендом серед патріотично налаштованих громадян України. Люди, вдягаючи Вишиванку демонструють свою національну приналежність або навіть політичні погляди, пишаються тим, що вони Українці.

Історія народних орнаментів сягає сивих глибин та археологічних вишукувань у скіфських поселеннях на території сучасної України.

Орнаменти вишиванок є самобутніми витворами наших предків, яки зберігали і передавали з поколінь в покоління найбільш цікаві і доцільні взірці орнаментів, позначені високими художньо мистецькими якостями. Але особливе поважання наших предків до орнаментального мистецтва пояснюється не тільки художньо-естетичними якостями але і силою оберега від нечистої сили і біди, яки посідали вишиванки та інші речі оздобленні традиційними народними орнаментами.

Українські орнаменти являють собою безцінну художню спадщину древніх слов’ян, спадщину всесвітнього масштабу, на рівні з арабською в’яззю чи кельтскими узорами.

Український орнамент є дійсно цікавім витвором народного мистецтва, и добре компонується як в традиційну, так і в сучасну архітектуру.

Ідея сполучення архітектури і орнаменту не є нова, але сьогодні набирає нового значення й сенсу. Багато людей національно самоідентифіковалось і для виразу своєї приналежності хотіли би мати якісь національній символ на своєму будинку.

Я маю щиру надію, що зовсім скоро кожний пересічний Українець зможе прикрасити свій новий, сучасний, енерго-зберігаючий будинок стрічкою мозаїки з традиційнім національним орнаментом!

ЗАДАТЬ ВОПРОС О ПРОЕКТЕ
Instagram
LinkedIn
Share
Blogspot